Maailma Laste Haikukonkurss „Kõik, mis elab“

06:19 08. juuni 2018

Sügisel kuulutas Japan Airlines`i Sihtasutus (kohapealseks läbiviijaks MTÜ Jaapani Kultuuri Koda) välja Maailma Laste Haikukonkursi 2017-2018 teemal „Kõik, mis elab“. Tänavusel haikukonkursil osales ligi 800 last üle Eesti.

Meie koolist saatsid oma tööd konkursile Elvira Umanets (5.c), Oliver Lehes (5.d), Mirtel Üllim (5.b), Ivar Golubenko (5.a), Elisabeth Uibo
(5.b), Gerda Afanasjeva (5.a), Erik Patlep (5.b), Karmo Aab (5.c), Alina Tamp (5.b), Klaudia Tammela (5.a) ja Hana-Annabel Seleznjov (5.a). Žürii valis välja 20 võidutööd, nende seas meie kooli õpilase Elisabeth Uibo haiku.

Kääbusküüliku
pikad lontis kõrvad on
kui Pipi patsid.

Elisabeth on septembris toimuva auhinnatseremoonia peaauhinna üks nominent.
Võidutööd avaldatakse konkursi antoloogias „Haiku By World Children, Vol. 15“ ning näidatakse JALi rahvusvaheliste lendude meelelahutusprogrammides Boeing 787 lennukites.

Õpilasi juhendas õpetaja Ene Sõstar.