MF Võime maakondlikul konkursil, kus saavutati I koht. Pildil firma liikmed koos juhendajaga Marek Mekk.

Valga Põhikooli õpilased pääsesid ettevõtlikkuskonkursi "Edu ja tegu" finaali

12:07 13. november 2018

9.d klassi õpilased Rasmus Susi, Morris Tann ja 9. c klassi õpilane Janely Rein pääsesid ettevõtlikkuskonkursi "Edu ja tegu" finaali kategoorias "Äritegu". Finaalikoha tagas neile edukas tegevus minifirmas Võime ja selle raames meevõide tootmine. Noori juhendas Marek Mekk.

27. novembril toimub Tallinnas Kultuurikatlas lõppfinaal, kus noored esitlevad oma ideed ning sellele järgneb tunnustamisüritus.

Ettevõtlikkuskonkurssi korraldab Haridus- ja Teadusministeerium ettevõtlusõppe programmi "Edu ja tegu" kaudu eesmärgiga innustada ja motiveerida noori olema elus ettevõtlikud ning andma seeläbi Eestile edasiliikumiseks uut energiat ja hoogu. Konkurss väärtustab võrdselt nii ärilist kui ka sotsiaalset ettevõtlikkust.

Hoiame meie õpilastele pöialt lõppfinaaliks!

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht