KiVa vahetunnid „Tants liidab – Just Dance!“

13:25 16. veebruar 2019

Sõbranädalal, 11.-15. veebruaril korraldas kooli KiVa meeskond koostöös 5.-9. klasside vabatahtlikega  Kungla tn koolimaja aulas KiVa vahetunde „Tants liidab – Just Dance!“. Viis päeva järjest sai vahetundide ajal Just Dance kavade järgi tantsida. Iga päevaga liitus järjest rohkem tantsijaid. Juba neljapäeval oli vahetunni ajal üle 50 õpilase koos lõbusalt tantsimas.

Õpilastele tantsuvahetunnid meeldisid ja mitmed tegid ettepaneku, et sellised tantsuvahetunnid võiks olla iga kuu. KiVa meeskond tänab südamest kõiki vabatahtlikke: Christyna Helemets, Marlett-Mariin Liblik, Markus Kallas, Elisabeth Uibo, Alina Tamp, Maarja Kurvits, Lisette Lee, Marilis Oja, Engel Valk, Kertu Taldrik, Doris Saar, Are Saarma.

KiVa meeskond: Kristi Lee, Anneli Malleus, Birgit Punt, Maarika Tikk, Eve Lillepuu