Valga Põhikooli rekonstrueerimine ja laiendamine on ehitusjärgses graafikus

08:25 01. aprill 2019

Valga Põhikooli Kungla tn koolihoone rekonstrueerimise ja laiendamise tööd on ehitusjärgses graafikus. Ehitusjärelvalve OÜ Tarva-Ehitus ja töö tellija Valga vald on tööde käigu ja teostusega rahul. Reedene ringkäik ehitusel andis selge ülevaate tööde käigust. Hetkel teostatakse trepikoja ehitustöid, teostatakse sisemisi krohvimis- ja viimistlustöid. Kolmandal korrusel on alustatud PVC põrandakatete paigaldust. Paralleelselt teostatakse ka elektri- ja nõrkvoolutöid, vee- ja kanalisatsioonitorustike paigaldust, kütte- ja ventilatsioonitöid. Ventilatsioonisüsteemi magistraaltorustikud koridorides on paigaldatud. Kolmanda korruse õpperuumides toimub ka ventilatsioonitorustike paigaldamine. Katusele ehitatakse ventilatsiooniseadme aluskonstruktsiooni. Hoone vundament ja kandekonstruktsioonid on tehniliselt heas seisukorras. Tööde lõpetamise tähtaeg on 15. mai 2019. Töid teostab ettevõte Rennes OÜ.