KiVa teemaline koomiksikonkurss

15:15 12. aprill 2019

Märtsis toimus meie koolis esimene KiVa teemaline koomiksikonkurss. Aprilli algul kogunes Valga põhikooli KiVa meeskond välja selgitama parimaid koomikseid. Kokku laekus 44 koomiksit, millest selgitati välja 3 parimat 1.-4. klassi ja 4 parimat 5.-7. klasside õpilaste töödest. Välja anti ka 2 eripreemiat sõprade koostöös sündinud koomiksi ja suurima osalusarvuga klassi õpilastele.

Kõikide töödega saab tutvuda Kunga 16 koolimaja 3.korruse stendil.

1.-4. klassi 3 parimat koomiksi autorit olid:

Marten Poola 2.b klass

Anette Lee 2.b klass

Raimo Siimon 2.b klass

5.-7. klassi 4 parimat koomiksi autorit olid:

Anette Roop 5.b klass

Kristella Sikk 7.a klass

Kaisa Lill 5.b klass

Kristella Tiri 5.b klass

Eripreemia sõpradega koostöös sündinud koomiksi eest pälvisid Keitrin Järvelaht, Marianna Tops ja Birgit Gerassimov 4.b klassist.

Suurima osalusarvuga 2.b klass sai auhinnaks klassihommiku Valga Militaarteemapargis koos muuseumikülastusega. 4.b klassi õpilased võitsid auhinnaks ujulapääsme koos sõbraga ja parimad koomiksite autorid said 2 priipääset Valga kinno. Täname sponsoreid, juhendajaid ja õnnitleme kõiki võitjaid!

Valga põhikooli KiVa meeskond