Osalesime Ernst Enno nimelisel luulekonkursil

21:02 12. aprill 2019

Kolmandat aastat korraldas Priimetsa kool luulepäeva, mis oli pühendatud Valgas elanud
luuletaja ja lastekirjanik E. Ennole. Sel aastal esitasid osalejad Eesti luuletaja Hando Runneli
loomingut. Osales 34 5.-9 klasside õpilast maakonna koolidest, samuti külalised Tartumaalt Pala
koolist.

Meie kooli esindasid Lisette Lee ja Laura Liis Saks (juhendaja Ene Sõstar) ning Sireli Sildnik, Elizabeth Lehtmets ja Sivert Raide (juhendaja Harry Zilensk).
II auhinnalise koha saavutas Elizabeth Lehtmets (juhendaja H. Zilensk), III koha aga Lisette Lee (juhendaja Ene Sõstar). Esikoht jäi aga Priimetsa kooli.
Kõiki etlejaid peeti meeles tänukirja ja meenega. Luulepäeva korraldamise eesmärk on vene õpilaste eesti keele pädevuste arendamine, eesti keele toetamine luulekeele abil, luuletuste deklameerimise arendamine ja õpetamine, lõimumise edendamine.
Igati meeleolukas ja meeldejääv üritus, suured tänud kolleegidele-korraldajatele Priimetsa koolist.

õp Harry Zilensk