Direktori vastuvõtu kutse saavad väga heade õpitulemuste eest, väga hea ainetundmise ja kooli esindamise ning silmapaistvate sportlike saavutuste eest kokku 194 õpilast.
Direktori vastuvõtule 2019 kutsutud:
Väga heade õpitulemustega õpilased:
1.a klass, klassijuhataja Ille Sõrmus
1. Karl Gustav Tannenberg
2. Edwin Karpats
3. Joosep Lõiv
4. Jürgen Mõistus
5. Maibrit Nõgene
6. Oliver Otepalu
7. Lionel Tiivel
1.b klass, klassijuhataja Inna Kallas
8. Rosanna Heleri Grencštein
9. Devin Altosaar
10.Oskar Koop
11. Remy Korobov
12. Kätri Lass
13. Marjana Parmenenkova
14. Eline Perejev
15. Getter Roop
16 Teijo Saar
17. Stella Začek
18. Artjom Venediktov
19. Stig Rasmus Viirmaa
20. Sander Visnapuu
1.c klass, klassijuhataja Eeva Nugis
21. Laura Abolin
22. Arina Jantsikene
23. Deniel Kond
24. Kertu Kikkatalo
25. Dorian Gusek
26. Kert Raide
27. Valerija Ramp
1.d klass, klassijuhataja Kairi Voode
28. Devon Kasak
29. Georg Jaakson
30. Karel Poola
31. Ruslan Harin
32. Markus Männiste
33. Andro Jürisson
34. Jakob Jeets
35. Anita Umanets
36. Engel Viilup
37. Polina Kritševski
38. Elis Roosik
39. Kätriin Sõber
40. Maribel Pruli
41. Karola Koemets
2.a klass, klassijuhataja Merike Kuld
42. Henry Abolin
43. Moonika Härma
44. Auri Juul
45. Hans Ladva
46. Siim Lahesoo
47. Mihkel Lepik
48. Karl Markus Pulst
49. Christofer Mattias Rennu
50. Kristjan Suun
2.b klass, klassijuhataja Reet Hallaste
51. Raven Ryan Arhipov
52. Greete Järvelaht
53. Marten Poola
54. Emili Sildnik
55. Mia Zirk
56. Brayan Veske
57. Lisette Volmer
2.c klass, klassijuhataja Tiina Fedotova
58.Jaagup Heero
59. Sandra Jõks
60. Rico-Rander Kasuk
61. Birgit Kupits
62. Gregor Laine
63. Romet Lipping
64. Andero Nõgene
2.d klass, klassijuhataja Urlika Koop
65. Keiu Kangro
66. Mirtel Johanna Leinola
67. Marten Piir
68. Piret Pinte
69. Kert Sinisalu
70. Laura Sitik
71. Getter Tiit
72. Kerit Unt
73. Kristin Viirmaa
3.a klass, klassijuhataja Anneli Lõoke
74. Kristella Aas
75. Fred Allik
76. Armand Hansson
77. Johanna Jänes
78. Kerlin Maribel Kuus
79. Kevin Peterson
80. Elly Purga
81. Marleen Vodi
82. Kaisa Hark
3.b klass, klassijuhataja Airi Laine
83. Jana Bolšakova
84. Tristan Gusek
85. Carel Rõõmus
86. Carolina Zahharov
87. Laura Tiivel
3.c klass, klassijuhataja Virve Sinisalu
88. Eliise Haas
89. Karl-Kaspar Hajetski
90. Karolina Laine
91. Eliise Möldre
92. Kristjan Paidre
93. Hannamaria Pohh
94. Herman Rogenbaum
95. Michelle Tšergati
96. Harriet Unt
3.d klass, klassijuhataja Kristina Ploom
97. Simo Kenk
98. Berit Kerb
99. Luule Assol Otepalu
100.Karola Piir
101.Maribel Piir
102.Eliisa Rahni
103.Herliko Veemees
4.a klass, klassijuhataja Eve-Rita Peet
104.Mia-Loretta Koop
105. Bert Matteo Laas
106. Meribell Nael
107. Ervin Püsijainen
108. Lizetta Šemeljova
109. Adelina Vijer
110. Laura-Liisa Vilt
4.b klass, klassijuhataja Birgit Punt
111. Ander Allik
112. Keitrin Järvelaht
113. Daniel Korobov
114. Ly Sandra Solbaja
115. Maximus Tamm
116. Henri Asur
4.c klass, klassijuhataja Tiina Lillemets
117. Inessa Jallai
118. Elis Kommer
119. Gert Podnieks
120. Ariete Saar
121. Elina Umanets
4.d klass, klassijuhataja Jaanika Joosu
122. Nete-Ly Lipping
123. Elisabet Kond
5.a klass, klassijuhatajad Maimu Vismann ja Külli Kukk
124. Susanna Aleshina
125. Getter Altosaar
126. Albert Dobravski
127. Helena Miia Härk
128. Annabel Kaas
129. Lisandra Marten
130. Angela Paidre
131. Liis Põder
132. Emily Ukris
5.b klass, klassijuhatajad Karin Kütimets ja Jane Koemets
133. Grethel Armenson
134. Sandra Jänes
135. Kaisa Lill
136. Anette Roop
137. Alice Rüütel
5.c klass, klassijuhataja Margit Tiislär
138. Laura Kasesalu
5.d klass, klassijuhataja Maria Sikk
139. Hanna-Liisa Kronberg
140. Anna Kunavitš
141. Heleriin Kuus
142. Marlett-Mariin Liblik
143. Brianna Paidra
144. Laura-Ly Vaarend
6.a klass, klassijuhataja Anne Rätsep
145. Gerda Afanasjeva
146. Paula Nääme
147. Darina Slavikovski
148. Klaudia Tammela
6.b klass, klassijuhataja Anneli Malleus
149. Sivert Raide
150. Alina Tamp
151. Elisabeth Uibo
152. Mirtel Üllim
6.c klass, klassijuhatajad Kerly Uppin ja Raili Jahtmaa
153. Elvira Umanets
7.a klass, klassijuhataja Harry Zilensk
154. Emma Hansson
155. Grete Laine
156. Annabel Rüütel
157. Sireli Sildnik
7.b klass, klassijuhatajad Jelena Tops ja Svetlana Kljava
158. Liisi Liivarand
7.c klass, klassijuhataja Marika Riit
159. Elis-Marie Eglit
160. Emma Lepik
161.Kädi Rõõmus
8.a klass, klassijuhataja Elke Olesk
162. Alina-Lisett Anufrijeva
163. Anastassia Loskutova
8.c klass, klassijuhataja Merly Tootmaa
164. Carmen Rääk
165. Käty Karpelyn
9.a klass, klassijuhataja Siiri Põldsaar
166. Meribell Mõttus
167. Sofia Nikitina
168. Lizanne Viirmaa
169. Triin Lass
9.b klass, klassijuhataja Ene Kivi
170. Arianne Reima
9.c klass, klassijuhataja Katrin Timakova
171. Kristjan Radsin
9.d klass, klassijuhataja Kersti Piir
172. Merily Pelska
173. Morris Tann
9.e klass, klassijuhataja Eve-Mall Kirt
174. Anna Liisa Kattai
175.Kirke Kivisoo
176.Margaret Peterson
177.Karl Robin Rimm
Väga hea kooli esindamise eest maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel
aineolümpiaadidel:
Elvira Umanets 6.c – bioloogia olümpiaad MK 1. koht, õpetaja Raili Jahtmaa
Käty Karpelin 8.c – geograafiaolümpiaad MK 1. koht, õpetaja Elke Olesk
vabariiklik ühiskonnaõpetuse olümpiaad 2. koht, õp M. Riit
vabariiklik inimeseõpetuseolümpiaad 4. koht, õp M. Vismann
vabariiklik emakeeleolümpiaad 5. koht, õpetaja Sirle Veider
Sofia Nikitina 9.a – saksa keele MK 1. koht, õpetaja Margit Tiislär
Meribell Mõttus – käsitöö olümpiaad MK 1. koht. õp L. Luts
Kristjan Radsin 9.c – inglise keele olümpiaad MK 1. koht, õpetaja Õie Kurdgelia
keemia olümpiaad MK 1. koht, õpetaja Merike Madal
Kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel konkurssidel:
Rosanna Heleri Grencštein 1.b – jõululuuletuste lugemise võistlus MK 1. koht, õp Inna Kallas
Stig Rasmus Viirmaa 1.b – Känguru vabariikliku zürii tunnustus pre-ekolieri vanuseastmes, õp Inna Kallas
Henry Abolin 2.a – Känguru vabariikliku zürii tunnustus pre-ekolieri vanuseastmes, õpetaja Merike Kuld
Greete Järvelaht 2.b – Känguru vabariikliku zürii tunnustus pre-ekolieri vanuseastmes, õpetaja Reet Hallaste
Jakob Jeets, Elis Roosik, Kätriin Sõber, Karola Koemets 1.d – Hullu Teadlase teaduskonverentsil III koht vabariigis, õpetaja Kairi voode
Kevin Peterson 3.a – Vabariiklik Õpilaste Teadusfestival 2019 Publiku lemmiku tiitel, õpetaja Jelena Stepanova
Inessa Jallai, Ariete Saar ja
178.Jorke Mannine 4.c – Üle-eestilise kirjandusmängu maakondlik voor 1. koht, õp Tiina Lillemets
Inessa Jallai 4.c – ajakiri "Täheke" korraldatud vabariiklik "Jubejuttude konkurss " I koht, õp Tiina Lillemets
Anette Roop 5.b – kolme maakonna matemaatikavõistlusel" Nutikad matemaatikud" II koht, õpetaja Karin Kütimets
179. Keiro Ilves 5.b – luuleprõmm maakondlik voor 1. koht, vabariikilik voor 3.koht, õpetaja Tiina Lillemets
Sireli Sildnik 7.a, Grete Laine 7.a ja
180. Helena Pihlak 7.b – Eesti Parim Minifirma, vabariigis II koht, juhendaja M. Sikk
Annabel Rüütel 7.a – kolme maakonna matemaatikavõistlusel" Nutikad matemaatikud" II koht, õpetaja Külli Kukk
Silmapaistvate tulemuste eest spordis individuaalaladel:
Greete Järvelaht 2.b
Lizetta Šemeljova 4.a
Gert Podnieks 4.c
181. Maribel Hanimägi 4.c
182. Kirke Ersto 4.c
Lisandra Marten 5.a
183. Karl Martin Teder 5.a
Alice Rüütel 5.b
184. Kristella Tiri 5.b
Laura Kasesalu 5.c
185. Maarja Kurvits 6.a
Alina Tamp 6.b
186. Melani Taaniel 7.a
187. Käroli Kõvask 7.a
188. Kenert Kond 7.a
Helena Pihlak 7.b
Elis-Marie Eglit 7.c
Anastassia Loskutova 8.a
189. Dan Šemeljov 8.a
Carmen Rääk 8.c
190. Markko Gerassimov 8.d
Triin Lass 9.a
191. Carolyna Helemets 9.c
192. Hannes Jaakson 9.d
193. Madis Voitk 9.e
Õpetajad: Merle Uibo, Andris Uibo, Anneli Taul, Peeter Tõldsepp, Riho Meri, Jaan Kroon,
Reet Hallaste, Terje Orula
Erakordselt silmapaistev ja aktiivne kooli ja kohaliku elu rikastamisel:
194. Timmu Viilup 9.a