Uudised 2019/2020

Direktori tänukiri

17:45 08. juuni 2020
Vaatamisi:

2019/2020. õppeaasta on lõpusirgel. On olnud eriline, väljakutseterohke ja põnev aasta.
Head vanemad, olete saanud erilise kogemuse osaliseks – olla samaaegselt lapsevanem, kokk, koristaja, töövõtja või –andja ja veelgi rohkem oma lapse õpetaja. Direktori eriline tänu Teile ja Teie laste õpetajatele alljärgnevate suurepäraste saavutuste eest:

Väga heade õpitulemustega õpilased:
1.a klass, klassijuhataja Eve-Rita Peet
Aylin Guliyeva
Kairo Jürisson
Vanessa Kaldma
Aaron - Edward Koppel
Keron Kuld
Anete Kõrge
Mattias Peterson
Ott-Sander Piks
Žan Pormeisters
Roben Pertti Rebane
Liis- Marii Sagar
1.b klass, klassijuhataja Birgit Punt
Braien Kaur
Rico Kiktenko
Karola Lillik
Iris Lill
Mait-Madis Mõttus
Karl Heinrich Paju
Berta Park
Stiina Siimann
1.c klass, klassijuhataja Tiina Lillemets
Bärbel Balodis
Sander Karu
Jüri Iljin
Mirell Lall
Hugo Lepik
Urmo Maasing
Andrea Meeks
Keidy Pindma
Keven Pindma
Jasmiin Rebane
Timo Süsta
Eleana-Maria Vutt
1.d/i klass, klassijuhataja Jaanika Joosu
Robin Erik Mehine
2.a klass, klassijuhataja Ille Sõrmus
Edwin Karpats
Mereli Laar
Joosep Lõiv
Jürgen Mõistus
Maibrit Nõgene
Oliver Otepalu
Karl Gustav Tannenberg
Lionel Tiivel
2.b klass, klassijuhataja Inna Kallas
Devin Altosaar
Rosanna Heleri Grencštein
Oskar Koop
Remy Korobov
Kätri Lass
Marjana Parmenenkova
Eline Perejev
Andri Reiljan
Getter Roop
Teijo Saar
Stella Začek
Artjom Venediktov
Stig Rasmus Viirmaa
Sander Visnapuu
Karl Henry Vulff
2.c klass, klassijuhataja Eeva Nugis
Laura Abolin
Dorian Gusek
Arina Jantsikene
Kertu Kikkatalo
Deniel Kond
Grete Püvi
Kert Raide
Valerija Ramp
2.d klass, klassijuhataja Kairi Voode
Georg Jaakson
Carl Lucas Kahr
Karel Poola
Ruslan Harin
Enari Allik
Andro Jürisson
Jakob Jeets
Anita Umanets
Engel Viilup
Polina Kritševski
Elis Roosik
Kätriin Sõber
Maribel Pruli
Karola Koemets
3.a klass, klassijuhataja Merike Kuld
Henry Abolin
Hans Ladva
Mihkel Lepik
Johanna Patlep
Lysandra Pullerits
Christofer Mattias Rennu
Kristjan Suun
3.b klass, klassijuhataja Reet Hallaste
Raven Ryan Arhipov
Greete Järvelaht
Anette Lee
Marten Poola
Emili Sildnik
Mia Zirk
Brayan Veske
Lisette Volmer
3.c klass, klassijuhataja Tiina Fedotova
Jaagup Heero
Sandra Jõks
Rico-Rander Kasuk
Birgit Kupits
Gregor Laine
Romet Lipping
Andero Nõgene
Priit Tiirats
3.d klass, klassijuhataja Urlika Koop
Kert Sinisalu
Sebastian Daniel
Keiu Kangro
Mirtel Johanna Leinola
Marek Lauri Lindegrön
Marten Piir
Roomet Siimann
Laura Sitik
Getter Tiit
Kerit Unt
4.a klass, klassijuhataja Anneli Lõoke
Kristella Aas
Fred Allik
Armand Hansson
Kaisa Hark
Karl Mattias Järv
Kerlin Maribel Kuus
Kevin Peterson
Elly Purga
Marvin Roos
Marleen Vodi
4.b klass, klassijuhataja Airi Laine
Jana Bolšakova
Carolina Zahharov
Laura Tiivel
4.c klass, klassijuhataja Virve Sinisalu
Eliise Haas
Karl-Kaspar Hajetski
Karolina Laine
Kristjan Paidre
Hannamaria Pohh
Herman Rogenbaum
Michelle Tšergati
Harriet Unt
4.d klass, klassijuhataja Kristina Ploom
Simo Kenk
Berit Kerb
Luule Assol Otepalu
Timofei Raud
5.a klass, klassijuhataja Kersti Piir
Bert Matteo Laas
Meribell Nael
Ervin Püsijainen
Lizetta Šemeljova
Adelina Vijer
Laura-Liisa Vilt
5.b klass, klassijuhataja Ene Kivi
Ander Allik
Keitrin Järvelaht
Ly-Sandra Solbaja
5.c klass, klassijuhataja Janne Raidve
Ariete Saar
5.d klass, klassijuhataja Jaanika Joosu
Nete-Ly Lipping
Kerli Ojamets
6.a klass, klassijuhataja Maimu Vismann
Susanna Aleshina
Albert Dobravski
Annabel Kaas
Lisandra Marten
Angela Paidre
Liis Põder
Emily Ukris
6.b klass, klassijuhataja Jane Koemets
Grethel Armenson
Sandra Jänes
Kaisa Lill
Anette Roop
Alice Rüütel
6.c klass, klassijuhataja Margit Tiislär
Laura Kasesalu
6.d klass, klassijuhataja Maria Sikk
Anna Kunavitš
Marlett-Mariin Liblik
Brianna Paidra
Laura-Ly Vaarend
7.a klass, klassijuhataja Anne Rätsep
Romet Kalgan
Paula Nääme
Riko Pähno
Klaudia Tammela
7.b klass, klassijuhataja Anneli Malleus
Elisabeth Uibo
Mirtel Üllim
Alina Tamp
8.a klass, klassijuhataja Ester Kukk
Grete Laine
Annabel Rüütel
Sireli Sildnik
Emma Hansson
Lisandra Rästas
Gerda Maire Kiiser
8.c klass, klassijuhataja Marika Riit
Anabel Carmen Kütt
Emma Lepik
Kädi Rõõmus
9.a klass, klassijuhataja Elke Olesk
Lilli Maire Adson
Alina-Lisett Anufrijeva
Anastassia Loskutova
9.c klass, klassijuhataja Merly Tootmaa
Käty Karpelin
Ketlin Kopp
Carmen Rääk
Andre Villemson

Väga hea kooli esindamise eest maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel
aineolümpiaadidel:

Jano Bettler – ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus I-II koht; juhendaja Ester Kukk

Emma Hansson – füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Kaidar Kängsepp

Käty Karpelin – geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Elke Olesk
HITSA Moodle keskkonnas geograafia olümpiaadi lõppvoorus 10. koht; juhendaja Elke Olesk

Grete Laine – emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Ulvi Karu

Anette Roop – 4.-6. klassi matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Külli Kukk
bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Raili Jahtmaa

Annabel Rüütel – HITSA Moodle keskkonnas geograafia olümpiaadi lõppvoorus 8. koht; juhendaja Raili Jahtmaa
keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus I koht; juhendaja Merike Madal

Kooli esindamine maakondlikel, piirkondlikel ja vabariiklikel konkurssidel:
Markko Gerassimov – üle-eestilisel keskkonnaalaste uurimistööde konkursil 8.-9. klassi õpilastele III koht; juhendajad Kersti Piir ja Valdo Gerassimov

Devon Kasak – Fotovõistlusel "Tere, kevad 2020" fotoga „Kevad on saabunud!“ II koht; õpetaja Kairi Voode

Käty Karpelin – üleriigilisel nutiviktoriinil „Nutt tuleb peale“ III koht

Grete Laine - Tartu Ülikooli teaduskooli loodusteaduste võistlus „Loogiline loodusteadus“ vabariigis 6. koht, Valgamaal I koht

Annabel Rüütel – omaloominguliste luuletuse lugemise võistlusel "Luuleprõmm"; maakonnavoorus I koht; juhendaja Ulvi Karu

Kermo Sõna Mia Zirk – omaloominguliste luuletuse lugemise võistlusel "Luuleprõmm"; maakonnavoorus I koht; juhendaja Reet Hallaste

Getter Tiit - veebipõhisel matemaatikavõitlusel „Jänku-Juta“ omistati maksimumtulemusega I järk; juhendaja Urlika Koop

Keiu Kangro, Marten Piir, Kaarel Olesk, Kert Sinisalu, Laura Sitik - euroopasisesel matemaatikavõistlusel 99math 8. koht; juhendaja Urlika Koop

Sander Visnapuu, Devin Altosaar, Brandon Petolai, Artjom Venediktov, Stella Začek,

Kätri Lass – rahvusvahelisel võistlusel „99math“ 5. koht; juhendaja Inna Kallas

Drevor Kirsch, Gregor Laine, Andero Nõgene, Birgit Kupits, Sandra Jõks, Rico – Rander Kasuk, Romet Nõgene, Sergo Solodkov, Denis Frolov, Eveliina Mihhalkin, Ana Maria Tammemägi, Priit Tiirats, Steven Sõmer – vabariiklikul matemaatikavõistlustel Matetalgud 5. koht; juhendaja Tiina Fedotova

Kätriin Sõber, Maribel Pruli, Karola Koemets, Birgit Alliksaar, Engel Viilup – Tartu Ülikooli Hullu Teadlase VI teadukonverentsi “Ole terve!” II koht; juhendaja Kairi Voode

Anette Roop, Alice Rüütel, Ariete Saar, Kerli Ojamets – matemaatikavõistluse „Nuputa“ piirkondlikus voorus I koht; juhendajad Külli Kukk, Kairi Voode ja Kerly Uppin

Andrus Kase, Keven Pindma, Kermo Sõna – üleriigilisel nutiviktoriinil “Nutt tuleb peale” I koht; juhendaja Tiina Lillemets

Silmapaistvate tulemuste eest spordis:
Egor Akulitš
Raven Ryan Arhipov
Mark Azarevitš
Virginia Dzjubak
Elis Marie Eglit
Kirke Ersto
Markko Gerassimov
Elis Hain
Emma Hansson
Armand Hansson
Greete Järvelaht
Aleksia Karavaškina
Artur Kase
Saskia Kaskpeit
Jan Joosep Kivistik
Elis Kommer
Daniel Korobov
Markus Kroon
Keit Kruusamägi
Birgit Kupits
Daniel Kurašin
Jarmo Kõvask
Käroli Kõvask
Anette Lee
Mirtel Johanna Leinola
Mihkel Lepik
Nikita Loskutov
Anastassia Loskutova
Lisandra Marten
Rendon Ojaperv
Kaarel Olesk
Aaran Ovtšinnikov
Gert Podnieks
Lysandra Pullerits
Carmen Rääk
Raimo Siimon
Emili Sildnik
Kert Sinisalu
Dan Šemeljov
Lizetta Šemeljova
Alina Tamp
Melani Taniel
Roman Tanin
Karl Martin Teder
Daniel Tiivel
Kristella Tiri
Mari-Liis Vaiksoo
Brayan Veske
Lisette Volmer
Filipp Võlegžanin
Daniel Võlegžanin

Teie mõistvat sõna, mõttetoetust on tal tulevikus väga vaja …

Tänades
Hannely Luik-Stogov
Valga Põhikooli direktor