Kool meedias 2015/2016

Noored teadlased astuvad lahingusse

09:33 20. jaanuar 2016

Üle Eesti leiavad 25.–29. jaanuaril Teaduslahingu eelvoorud, kus õpilased panevad proovile teadmised loodus- ja tehnikateadusest, lahendades käed-külge ülesandeid.

Juhtkiri: mäng ongi elu

10:53 14. jaanuar 2016

Üha jõulisemalt on Eesti avalikkuse tähelepanu püüdmas õpilasfirmad. Kuigi esialgu võib arvata, et tegu on kooliprogrammi rutiinse osaga, mille kohaselt ongi majandust õppivad koolinoored kohustatud mingi minifirma looma, siis paljudel juhtudel võib tegu olla millegi tõeliselt suure algusega.

Kurikuulsused plaanivad vallutada terve Eesti

10:50 14. jaanuar 2016

Mis seob Hitlerit ja Mobutu Sese Sekot? Nad on kurikuulsused, kelle koondasid ühte mängu kokku kolm Valga põhikooli õpilast. Nüüd on noortel plaanis müüa endaloodud lauamängu huvilistele üle Eesti.

Loe edasi Valgamaalase tasulisest veebiväljaandest

Valga noorte metsamäng jõuab massidesse

00:00 06. jaanuar 2016

Valga põhikooli idee korraldada võistluslik metsamäng sai rahasüsti. Kui kõik plaanide kohaselt läheb, saavad riigi juubeliaastal mängus osaleda koolinoored üle Eesti.