Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased
6.-7 klassid | |||
I koht | Sandra Vaikla | 6.d klass | Juhendaja Marelle Kansonen |
4.-5. koht | Beryt Paidra | 6.e klass | Juhendaja Marelle Kansonen |
4.-5. koht | Kaari Uibomägi | 6.a klass | Juhendaja Tiivi Rüütel |
6. koht | Marge Tamm | 7.d klass | Juhendaja Lisel Helbrodt |
8.-9. klassid | |||
II koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja Lisel Helbrodt |
III koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja Lisel Helbrodt |
6. koht | Jaanika Pärnalaas | 9.c klass | Juhendaja Lisel Helbrodt |
Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased
8. klassid | |||
I koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
II koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
III-IV koht | Hugo Kähri | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
5. koht | Miranda Tiivel | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
6. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Viljumson |
9. klassid | |||
II-III koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | Juhendaja õp Arnold Eisler |
4. koht | Aleksander Valušev | 9.c klass | Juhendaja õp Arnold Eisler |
Eesti koolinoorte XL matemaatikaolümpiaadi Valga piirkonnavoorus osalesid edukalt järgmised Valga Põhikooli õpilased:
7. klassid | |||
II-III koht | Marge Tamm | 7.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
II-III koht | Greete Pärnalaas | 7.c klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
5. koht | Anna-Liis Mõttus | 7.a klass | Juhendaja õp Karin Kütimets |
6.-7. koht | Maileen Pillaroo | 7.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
8. klassid | |||
I koht | Ode Laik | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
II koht | Karolina Tammemaa | 8.d klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
6. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja õp Ene Kivi |
9.klassid | |||
II koht | Saga Ester Lappalainen | 9.b klass | Juhendaja õp Ene Müürsepp |
5. koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
6. koht | Robert Derevski | 9.d klass | Juhendaja õp Külli Kukk |
Kangas ja Nööp korraldatud käsitöökonkursil ,,Jõuluteemelised näputööd" saavutas Greete Riik 6.a klassist I koha ja sai kingituseks 20 € kinkekaardi.
Juhendaja Asta Tammeorg