Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused

KiVa helkurite konkurss 2020

14:52 15. detsember 2020

Sel sügisel viis Valga Põhikooli KiVa meeskond läbi esimese KiVa helkurite konkursi, kus said osaleda 1.-9. klasside õpilased individuaalselt või koos kaaslasega. Osalema olid oodatud ka lapsevanemad ja kooli töötajad. Konkursile laekus kokku 119 tööd 109 osalejalt. Töid sai imetleda novembris kooli I korruse näitusel ja valida välja oma lemmik. 10. detsembril kuulutati välja ja autasustati konkursi võitjad ning anti välja eripreemiaid.

„Koidulauliku valgel“

11:34 08. detsember 2020

Avaldame kiitust 8.b klassi õpilasele Elisabeth Uibole, kes saavutas noorte etlejate konkursil „Koidulauliku valgel“ Valgamaa voorus I koha ning valiti maakonda esindama vabariiklikus voorus.

Juhendaja Ene Sõstar

Esseekonkurss „Minu Euroopa“

14:46 03. detsember 2020

Avaldame kiitust 9.a klassi õpilasele Grete Laine, kes saavutas üleriigilisel esseekonkursil „Minu Euroopa“ 167 osaleja seas eripreemia.

Juhendajad: Ulvi Karu ja Ester Kukk