Sport Koolis
Code Week organiser
Ettevõtlik kool
KiVa
EL sotsiaalfond
Hea kooli rajaleidja

Spordivõistlused 2021/2022

Valga-Valka XXIV Rahvajooks

10:54 12. september 2021

10.09.2021 toimus Valga-Valka XXIV rahvajooks. Noortejooksul, mille distantsipikkuseks oli 1250m, osales 29 Valga Põhikooli õpilast.

Parimad kohad saavutasid:

2.-3. kl tüdrukute arvestuses
I koht Keidy Pindma (3.c klass)
III koht Janelle Rebane (2.d klass)
4. koht Berit Gerassimov (2.c klass)


Konkursid/võistlused 2021/2022

Ettelugemisvõistlus "Ega mets tühi ole"

12:55 21. oktoober 2021

Esitleme kiituseks Valga Põhikooli 4.b klassi õpilase Kätri Lassi, kes saavutas maakondlikul ettelugemisvõistlusel "Ega mets tühi ole" Valga Keskraamatukogus I koha ning läheb edasi maakonda esindama Tallinnasse Eesti Lastekirjanduse Keskusesse.

4.b klassi õpilane Stella Začek saavutas ettelugemisvõistlusel III koha.

Juhenadaja Inna Kallas

Maakondlik ettelugemise võistlus

09:53 15. oktoober 2021

13.10 toimus Valga Keskraamatukogus maakondlik 4. klasside ettelugemisvõistlus “Ega mets tühi ole”.

I koht Kätri Lass (4.b kl), kes esindab Valga maakonda Tallinnas vabariiklikul ettelugemisvõistlusel.
II koha saavutas Elis Roosik (4.d kl)
III koha saavutas Stella Začek (4.b kl)

Eripreemia sai Mirte Laul (4.d kl)

Avaldame kiitust kõikidele julgetele lugejatele, kes andsid endast parima tihedas konkurentsis. Meie koolist pani ennast ette lugemises proovile üksteist õpilast.

Aitäh kõigile osalejatele ja neid juhendanud õpetajatele Inna Kallasele ja Kairi Voodele.

Osalemine majanduse e-olümpiaadil

11:45 11. oktoober 2021

Avaldame kiitust 8.d klassi õpilastele eduka osalemise eest vabariiklikus 7.-9. klasside majanduse e-viktoriinis. Junior Achievement Eesti programmi poolt saavad tunnustatud õpilased, kes kogusid 20 ja rohkem punkti:

  1. Hanna-Liisa Kronberg,
  2. Laura-Ly Vaarend,
  3. Marlett-Mariin Liblik,
  4. Marten Rampe,
  5. Lisandra Vaher,
  6. Brigitta Medvedski,
  7. Frenk Valov,
  8. Heleriin Kuus,
  9. Anna Kunavitš,
  10. Brianna Paidra,
  11. Emilia Tšhailo,
  12. Sven Saarmann,
  13. Sofina Gafurova.

Juhendaja Maria Sikk.

Esinemine Valga Mihklilaadal 2021

11:42 11. oktoober 2021

Avaldame kiitust Valga Põhikooli 7.-9. klasside tantsurühmale Sikutajad esinemise eest väljaspool kooli Liivimaa Mihklilaadal 9. oktoobril 2021.

Osalesid: Sofina Gafurova (8.d), Frenk Valov (8.d), Hanna-Liisa Kronberg (8.d), Sivert Raide (9.b), Liis Põder (8.a), Riko Pähno (9.a), Laura Kasesalu (8.c), Eke Egor (9.b), Erik Patlep (9.b).

Juhendaja Maria Sikk. 

Suvelugemine 2021

10:45 17. september 2021

Valga Põhikool kiidab Valga Keskraamatukogu suvelugemisel osalenud õpilasi:

Suvelugemise võitjad 6.-9. klass, kes lugesid läbi kõik 15 raamatut:

Anette Roop (8.b kl)
Susanna Aljoshina (8.a kl)

Suvelugemise võitjad 1.-5. klass, kes lugesid läbi kõik 18 raamatut:

Rimo Ojamets (2.c kl)
Simo Saarmann (2.c kl)
Braien Kaur (3.b kl)
Lionel Tiivel (4.a kl)
Rosanna Heleri Grencstein (4.b kl)
Kai Heleen Kazalova (4.b kl)
Marjana Parmenenkova (4.b kl)
Kätriin Sõber (4.d kl)
Maribel Pruli (4.d kl)
Polina Kritsevski (4.d kl)
Engel Viilup (4.d kl)
Jakob Jeets (4.d kl)
Kristin Viirmaa (5.d kl)
Berit Margus (6.c kl)