Foto: J. Tintson
Eelmistel aastatel tegutsenud neidude ansambel oma lõpukontserdil 2017.a kevadel.

Valga Põhikoolis tutvustati kooli huviringe

15:19 05. september 2017

5. septembril oli Kungla tn koolimajas huvilistel võimalus tutvuda kooli huviringidega. Vahetundide ajal toimus minilaat, kus tutvustati ringide tegevust.

Käesoleval õppeaastal plaanivad tööd alustada 33 ringi ja rühma. Suurema osa moodustavad muusika valdkonna, rahvatantsu või spordiringid. Esindatud on ka keelte, näitekunsti, üldkultuuri, kunsti, käsitöö, tehnika, it ja fotograafia valdkond. Sel õppeaastal alustavad tööd ka mitmed uued ringid või laienevad osade ringide tegevused.

Võrreldes eelmise aastaga on lisandunud näiteks lavakunsti ring (7.-9. klasside õpilastele), rahvuslik käsitöö ja disain, male ja kabe, fotograafia, tervisespordi ja jooksmise huviring.

Täpsema ülevaate ja info ringide kohta leiad kodulehelt (õpilasele>huvitegevus) või ringijuhilt. Huvitegevuse täpsed toimumisajad selguvad 18. septembriks, kui huviliste rühmad on koos ja algab ka huviringide töö.

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht