Valga Põhikooli ujula avatud

11:23 12. september 2018

Anname teada, et ujula on avatud alates 17. septembrist. Ujula kasutamine toimub Valga Põhikooli ujula kasutamise graafiku (2018. sügis) alusel. 17. septembrist kuni 26. oktoobrini on Valga Põhikooli ujula avatud  linnarahvale (piletite hinnad kooli kodulehel).  Esmaspäevast reedeni on ujula  avatud ka hommikupoolikuti 8.00-14.00. Tere tulemast ujuma!

Õppeaasta andmete uuendamine

13:42 31. august 2018

Head kodulehe külastajad!

Anname Teile teada, et kuni 14.09.2018 toimub kooli kodulehel õppeaasta andmete uuendamine.

Vabandame ebameeldivuste pärast.

Koorilaulust algaval õppeaastal

09:47 27. august 2018

Algav õppeaasta on laulu- ja tantsusõpradele väga eriline, sest see õppeaasta lõpeb 4.-7. juulil Tallinnas uhke ja võimsa üldlaulupeoga "Minu arm". Meie koolist püüab sellest peost osa saada 3 koori: mudilaskoor Sära, poistekoor Maru ja lastekoor Kiired.

Algava õppeaasta õpikute jagamine

09:17 22. august 2018

Raamatukogu ootab kõiki õpihimulisi õpilasi uue õppeaasta materjalide järgi! Nii nagu igal aastal - soovituslik on tulla enda klassile määratud ajal. Kui sel ajal ei ole võimalik tulla, võib tulla ka teistel päevadel, aga siis tuleb arvestada sellega, et eelisjärjekorras tegeletakse graafikus olevate klasside õpilastega.

Peatse kohtumiseni!

Õppekava muudatuste eelnõu

06:49 21. august 2018

Käesoleva õppekava eelnõuga soovitakse Valga Põhikooli õppekava uuendada viies see seadusandlusega kooskõlla. Eelnõu avalikustatakse arvamuste avaldamise võimaldamiseks muudatuste osas (kollasel taustal).

Eelnõu muudatuste kohta asjakohast arvamust palume avaldada 10.09.2018 meiliaadressil: aive.aruraidsalu@valgapk.edu.ee

Seletuskiri Valga Põhikooli õppekava üldosa muudatuste juurde

Valga Põhikooli õppekava üldosa muudatuste eelnõu

Projekt „Valga Põhikooli arendamine ja kujundamine väärtuspõhiseks ja õppijakeskseks kogukonnakooliks“ sai ESF rahastus

12:10 25. juuni 2018

SA Innove otsusega nr 1.1-5/72 rahuldati tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“ elluviimiseks väljakuulutatud taotlusvooru „Kogukonda kaasav õpiüritus igas maakonnas ning Tallinna, Tartu, Narva ja Pärnu linnas“ raames Valga Põhikooli esitatud projekti „Valga Põhikooli arendamine ja kujundamine väärtuspõhiseks ja õppijakeskseks kogukonnakooliks“ elluviimiseks summas 2952 eurot. Projekti elluviimisaeg on 01.09.-31.10.2018.

3.a klassi lemmikloomapäev ja heategu.

12:57 15. juuni 2018

Klassi oodatud  lemmikloomapäev algas oma lemmikute kooliõuel demonstreerimisega. Uudistamist ja rõõmu oli küllaga. Vaadata sai kasse, koeri, merisiga, hamstrit ja isegi kilpkonna. Kui loomad vaadatud ja koju saadetud, praktiseerisid õpilased õpetaja juhendamisel lemmikloomade teemal filosofeerimist. Miks võetakse perre lemmikloomi? Mida tunneb hüljatud loom? jms

.