Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus saavutati meie kooli õpilaste poolt järgnevad tulemused:
TC 100m | |||
II koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Emma Karolina Huttunen | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
TC 400m | |||
II koht | Emma Karolina Huttunen | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
TC 800m | |||
I koht | Käthrin Kanep | 5.a klass | juhendaja Merle Uibo |
II koht | Mari-Liis Verrevmägi | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Kadi-Heike Kuus | 5.a klass | juhendaja Merle Uibo |
TC 4x100m | |||
III koht | Emma Karolina Huttunen | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
Laura Trašanov | 6.c klass | ||
Marleen-Elisabet Must | 5.d klass | ||
Sandra Klaas | 5.c klass | ||
TC kaugushüpe | |||
III koht | Emma Karolina Huttunen | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Marleen-Elisabet Must | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
TC Kõrgushüpe | |||
I koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Linda Balodis | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Christin-Marie Laks | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
TC Odavise | |||
I koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Christin-Marie Laks | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Linda Balodis | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
PC 100m | |||
4. koht | Kevin Koik | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
6. koht | Ats Niitov | 5.b klass | juhendaja Andris Uibo |
PC 400 | |||
III koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Mihkel Piir | 5.b klass | juhendaja Andris Uibo |
PC 800m | |||
III koht | Alex Märtson | 6.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
PC 4x100m | |||
II koht | Kevin Koik | 6.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Rando Lõhmus | 5.e klass | ||
Kristo Koger | 5.e klass | ||
Joonas Juus | 6.e klass | ||
III koht | Carl Säinas | 5.b klass | juhendaja Andris Uibo |
Mihkel Piir | 5.b klass | ||
Kriston Karlson | 5.b klass | ||
Ats Niitov | 5.b klass | ||
PC kaugushüpe | |||
II koht | Kevin Koik | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
PC kõrgushüpe | |||
II koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kevin Koik | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
PC odavise | |||
I koht | Joonas Juus | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Kevin Koik | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
5. koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
TB 1500 | |||
I koht | Sandra Markusonov | 8.c klass | juhendaja Toivo Tiislär |
TB 4x100 | |||
II koht | Ly Joakit | 8.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
Ode Laik | 8.d klass | ||
Sandra Markusonov | 8.c klass | ||
Cärolain Kariste | 8.d klass | ||
TB kaugushüpe | |||
III koht | Cärolain Kariste | 8.d klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
TB kõrgushüpe | |||
5. koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
TB kettaheide | |||
II koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
TB kuulitõuge | |||
4. koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
TB odavise | |||
II koht | Cärolain Kariste | 8.d klass | juhendaja Riho Meri |
PB 100m | |||
I koht | Sten Pelska | 8.d klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Marten Mitt | 8.a klass | juhendaja Andris Uibo |
5. koht | Silvester Ersto | 8.a klass | juhendaja Riho Meri |
PB 400m | |||
I koht | Silvester Ersto | 8.a klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Janar Keit Jaakson | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Sten Pelska | 8.d klass | juhendaja Riho Meri |
PB 1500m | |||
5. koht | Veiko Leks | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
PB 4x100m | |||
I koht | Marten Mitt | 8.a klass | juhendaja Andris Uibo |
Silvester Ersto | 8.a klass | ||
Kevon Nõgel | 7.a klass | ||
Jarmo Aaviste | 7.a klass | ||
II koht | Sten Pelska | 8.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Karl-Steven Vijar | 7.c klass | ||
Veiko Leks | 7.c klass | ||
Janar Keit Jaakson | 7.c klass | ||
PB kaugushüpe | |||
III koht | Sten Pelska | 8.d klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Janar Keit Jaakson | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
PB kettaheide | |||
5. koht | Joonas Juus | 6.e klass | juhendaja Riho Meri |
6. koht | Karl-Steven Vijar | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
PB kuulitõuge | |||
I koht | Edgar Larin | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
II koht | Marten Mitt | 8.a klass | juhendaja Andris Uibo |
III koht | Karl-Julius Kalmus | 8.d klass | Riho Meri |
PB odavise | |||
III koht | Edgar Larin | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5. koht | Karl-Steven Vijar | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
TA 100m | |||
II koht | Merili Viks | 8.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
III koht | Johanna Ardel | 9.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
TA 1500m | |||
I koht | Johanna Ardel | 9.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
TA odavise | |||
II koht | Kadi Kaart | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
TA 4x100m | |||
III koht | Kadi Kaart | 9.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
Merili Viks | 8.d klass | ||
Lisandra Talv | 9.d klass | ||
Johanna Ardel | 9.d klass | ||
4. koht | Marily Kaas | 9.d klass | juhendaja Toivo Tiislär |
Helena Saar | 9.c klass | ||
Lenna Uibopuu | 9.c klass | ||
Anette Roosik | 9.c klass | ||
PA 100m | |||
III koht | Marten Jesse | 9.a klass | juhendaja Andris Uibo |
4. koht | Robert Derevski | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
5. koht | Kevin Podnieks | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA 400m | |||
III koht | Marten Jesse | 9.a klass | juhendaja Andris Uibo |
4. koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA 1500m | |||
I koht | Vladislav Kalames | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA kaugushüpe | |||
I koht | Kevin Podnieks | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA kettaheide | |||
II koht | Kevin Podnieks | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Romet Taldrik | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA kuulitõuge | |||
II koht | Marten Jesse | 9.a klass | juhendaja Andris Uibo |
III koht | Reimo Tirrand | 9.b klass | juhendaja Andris Uibo |
PA odavise | |||
4. koht | Hendrik Piikov | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
PA 4x100m | |||
III koht | Kaido Kõvask | 9.a klass | juhendaja Andris Uibo |
Reiko Leib | 9.a klass | ||
Raigo Kõvask | 9.a klass | ||
Marten Jesse | 9.a klass | ||
4. koht | Kert-Jaan Järv | 9.b klass | juhendaja Andris Uibo |
Egert Põldve | 9.b klass | ||
Kristofer Savimägi | 9.b klass | ||
Kaspar Erikson | 9.b klass |