Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused 2022/2023

"Tere, Kevad 2023!"

11:33 06. juuni 2023

Isabel Mägi (1.a klass) foto „Karikseened“ võitis II koha ja foto „Päevapaabuslm“ I koha parima nädalafoto konkursil.
Elise Marii Nõgel (1.a klass) sai enda fotoga „Lepiklilled“ nädalafoto konkursil IV koha.

„Lugemisisu programmi“ pidulik lõpetamine

11:30 06. juuni 2023

Valga Põhikooli õpilased osalesid juba teist õppeaastat järjest Valga Keskraamatukogus Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud üle-eestilises 5–10-aastaste laste lugemisprogrammis „Lugemisisu“.

Lugemisprogrammi eesmärgiks on innustada 5–10-aastaseid lapsi lugema. Lapsed saavad raamatukogust valida endale lugemiseks meelepäraseid raamatuid. Läbiloetud teosed pannakse lugemispassi kirja ja täidetakse nende kohta loomingulised ülesanded.

Veebiviktoriin „Kasvades oma toiduga II“

07:56 23. mai 2023

Maikuus korraldas Tartu Loodusmaja ja Rohelise kooli programm veebiviktoriini „Kasvades oma toiduga II“. Viktoriinis osales  üle 2660 eri vanuses vastaja. Toidutaimede ja toidu kasvatamise teemalised viktoriiniküsimused valmisid Eesti Maaülikooli Mahekeskuse ja Tartu loodusmaja koostöös. Parimad vastajad osalesid loosis.

Meie kooli õpilane, Fredy Mandel (1.a klassist), sai 1.-3. klasside arvestuses parimate vastajate auhinnakoti.

Aitäh osalejatele, palju õnne auhinna saajale!

Mesilaste päeva luulevõistlus

08:07 22. mai 2023

20. mai on rahvusvaheline mesilaste päev. Sel puhul korraldas Karksi-Nuia Kultuurikeskus juba kolmandat aastat järjest luulevõistluse, kuhu olid oodatud kõikide õpilaste luuletused üle Eesti. Võistlusele laekus kokku 326 luuletust.

1.–3. klassi õpilaste kategoorias saavutas I koha 1.a klassi õpilane Ranno Kond (õp. Kairi Voode).
4.-6. klassi õpilaste kategoorias saavutas II koha 6.b klassi õpilane Emili Sildnik (õp. Ene Sõstar)

Palju õnne võitjatele ning suur aitäh kõikidele osalejatele!

Matemaatikavõistlus Nuputa

19:27 17. mai 2023

Laupäeval, 13. mail toimus Tamsalu Gümnaasiumis võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse Nuputa lõppvoor.
Lõppvõistlusel panid oma teadmised proovile iga piirkonna parimad, kokku 68 võistkonda.

Täname ja kiidame Valgamaa esindamise eest NUPUTA võistluse lõppvoorus meie kooli õpilasi:

Oliver Otepalu 5.a, juhendaja Külli Kukk
Stig Rasmus Viirmaa 5.b, juhendaja Külli Kukk