6. klass A-keel | |||
I koht | Renita Ämarik | 6.a klass | juhendaja Jane Koemets |
II koht | Sander Silla | 6.c klass | juhendaja Kersti Piir |
III koht | Anette Pärn | 6.a klass | juhendaja Olga Bõstrova |
4. koht | Kiur Kimmel | 6.e klass | juhendaja Kersti Piir |
5. koht | Kenno Hõppõ | 6.e klass | juhendaja Kersti Piir |
6.-7. koht | Merlin Kägu | 6.e klass | juhendaja Kersti Piir |
6.-7. koht | Brandon Bogatšov | 6.a klass | juhendaja Jane Koemets |
7.klass A-keel | |||
I koht | Martti Siiman | 7.c klass | juhendaja Anne Rätsep |
II koht | Jessika Tops | 7.d klass | juhendaja Anne Rätsep |
III koht | Maria Pibilota Murumaa | 7.d klass | juhendaja Anne Rätsep |
4.-5. koht | Andreas Malleus | 7.b klass | juhendaja Lidia Levina |
4.-5. koht | Eduard Rudi | 7.b klass | juhendaja Lidia Levina |
6.-8. koht | Tanel Aavistu | 7.b klass | juhendaja Jane Koemets |
6.-8. koht | Kristo Jesse | 7.b klass | juhendaja Lidia Levina |
6.-8. koht | Sten Kaart | 7.c klass | juhendaja Anne Rätsep |
8.klass A-keel | |||
I koht | Kristi Kukk | 8.b klass | juhendaja Jane Koemets |
II koht | Anette- Johanna Park | 8.e klass | juhendaja Anne Rätsep |
III koht | Gerli Tolmik | 8.d klass | juhendaja Kersti Piir |
4. koht | Ode Laik | 8.d klass | juhendaja Kersti Piir |
5.-6. koht | Diana Lõhmus | 8.a klass | juhendaja Jane Koemets |
5.-6. koht | Argo Lõhmus | 8.b klass | juhendaja Jane Koemets |
9.klass, A-keel | |||
I koht | Saga Ester Lappalainen | 9.b klass | juhendaja Lidia Levina |
II koht | Andra Margus | 9.b klass | juhendaja Lidia Levina |
III koht | Maria-Kristiina Luik | 9.a klass | juhendaja Jane Koemets |
4.-5.koht | Berit Tõnissoo | 9.a klass | juhendaja Jane Koemets |
4.-5. koht | Laura Suursepp | 9.b klass | juhendaja Lidia Levina |
6. koht | Aima Allik | 9.a klass | juhendaja Lidia Levina |
9.klass B-keel | |||
I koht | Henri Karja | 9.c klass | juhendaja Anne Rätsep |
II koht | Remo Kupits | 9.c klass | juhendaja Anne Rätsep |
III.-4. koht | Hartwig Hõbe | 9.d klass | juhendaja Kersti Piir |
III.-4. koht | Rainer Tamm | 9.c klass | juhendaja Anne Rätsep |
5.-6. koht | Allan Liba | 9.d klass | juhendaja Anne Rätsep |
5.-6. koht | Andrea Mark | 9.c klass | juhendaja Kersti Piir |