Tüdrukud C vanuseklass | |||
60m jooks | |||
II koht | Marleen Elisabeth Must | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5.-6. koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
5.-6. koht | Marianne Juus | 5.e klass | juhendaja Riho Meri |
200m jooks | |||
II koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Marianne Juus | 5.e klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Kadi-Heike Kuus | 6.a klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Kaia Taba | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
600m jooks | |||
III koht | Mari-Liis Verrevmägi | 6.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Anett Sepp | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Kaugushüpe | |||
II koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kelly-Anete Koik | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Marleen Elisabeth Must | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Kaia Taba | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
Kõrgushüpe | |||
II koht | Linda Balodis | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kelly-Anete Koik | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4.-5. koht | Kadi Kmito | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Viktorija Liiv | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Kuulitõuge | |||
I koht | Kadi Kmito | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Linda Balodis | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Christin Marie Laks | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Poisid C vanuseklass | |||
60m jooks | |||
I koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Rando Lõhmus | 6.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
III koht | Arro Tahur | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Robin Sten Urban | 6.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5. koht | Kristo Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
200m jooks | |||
I koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Rando Lõhmus | 6.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
III koht | Kermo Kuld | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Robin Sten Urban | 5.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
600m jooks | |||
5. koht | Aron Rei | 5.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Kaugushüpe | |||
I koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Kristo Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Tobias Kaup | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Keron Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Arro Tahur | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Kõrgushüpe | |||
I koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Kristo Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Keron Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Kris Hermann | 5.a klass | Juhendaja Andris Uibo |
6. koht | Marcus Kõivumägi | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
Kuulitõuge | |||
I koht | Rando Lõhmus | 6.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
II koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Uku Laik | 6.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Tüdrukud D vanuseklass | |||
60m jooks | |||
I koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Emma Emilia Sonne | 4.c klass | juhendaja Merle Uibo |
150m jooks | |||
I koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Carmen Rääk | 3.c klass | juhendaja Terje Orula |
600m jooks | |||
I koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Kaugushüpe | |||
II koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Kõrgushüpe | |||
II koht | Carmen Rääk | 3.c klass | juhendaja Terje Orula |
Poisid D vanuseklass | |||
60m jooks | |||
I koht | Rando Roosik | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Rasmus Liivamägi | 4.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
600m jooks | |||
III koht | Jörgen Rubtšenko | 4.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Kaugushüpe | |||
I koht | Rando Roosik | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Rasmus Liivamägi | 4.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |