Kiidame 2013/2014 arhiiv

Valga Põhikooli kiidab tantsutrupp „Täheke“ tantsijaid tubli esinemise eest festivalil „Koolitants 2014“ maakondlikus, piirkondlikus ja vabariiklikus voorus

08:14 05. mai 2014

Maakondlikus voorus sai eripreemia autentse esituse eest. Piirkondlikus voorus sai „Täheke“ tantsija Lisette Lee tantsija eripreemia. Vabariiklikus voorus pääses „Täheke“ 6 parima tantsutrupi hulka.
Tantsutrupp „Täheke“ tantsijad:
Kristel Verte (1.b klass), Emma Hansson (2.a klass), Kristella Sikk (2.a klass), Lisette Lee (2.d klass), Elis Sinisalu (2.d klass), Marilis Oja (2.d klass), Cädy Melani Kõiv (3.b klass), Martin Kilp (3.a klass), Dan Šemeljov (3.a klass), Hanna-Liisa Nõgel (3.a klass), Helina Kruus (3.a klass), Sandra Leppik (3.c klass), Carmen Rääk (3.c klass), Mikk-Marken Jaanimets (3.c klass), Carl Cevin Kärson (3.c klass), Kristo Koskelainen (3.c klass), Kaily Tamm (3.d klass)

Juhendaja Kristi Lee