Kiidame 2013/2014 arhiiv

Valga PK õpilased esindasid Valga linna muusikafestivalil "Visioon"

13:22 07. juuni 2014
Autor: Helin Karja
Allikas: Valga Muusikakool

Valga Muusikakool kiidab tublisid Valga Põhikooli õpilasi, kes käisid keset pingelist eksamite sessiooni Valga linna esindamas rahvusvahelisel rütmimuusika festivalil "Visioon". http://www.valgamuusikakool.ee/news/146/61/Rahvusvaheline-Noorte-Ruetmimuusika-Festival-VISIOON

Artikkel Valga Muusikakooli kodulehelt

Foto Valga Muusikakoolilt

Meie kooli noortebändid „Piirikad“ käisid 29.-30. mail Tallinnas XII Rahvusvahelisel Noorte Rütmimuusika Festivalil VISIOON, kus osales üle 140 muusiku Eestist ja mujalt riikidest. “Piirikad“ esinesid kahe kontserdiga Bastioni aias ja Raekoja platsi laval, käisid kohtumas noore helilooja Pärt Uusbergiga ja said inspireerivaid muusikaelamusi festivali kontserte kuulates.

Valga Muusikakooli esindasid Maria Pibilota Murumaa, Anette-Johanna Park, Merili Viks, Ode Laik, Romek Taldrik, Albert Derevski, Hugo Kähri, Siim Kängsepp ja Markus Põld. Noorte juhendaja on Helin Karja.