Kiidame 2014/2015 arhiiv

Kool tunnustab 2014/15

Valga Põhikool tunnustab Kristo Põldsaart, poistekoori Maru laulupoisse ja koolibandi Dreambandi kooli esindamise eest X Valgamaa Poistelaulu konkursil

15:51 23. märts 2015
Poistekoor Maru laulupoisid ja kooliband Dreamband (Taavi Koppel, Ergo Kommer, Timmu Viilup, Bert-Anthony Bogdanov, Karl-Robin Rimm ja Kristo Põldsaar) esinesid meeleolukalt ning vapralt X Valgamaa Poistelaulu konkursil 7. märtsil 2015. a Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.
Solistina üles astunud 4.d klassi õpilane Kristo Põldsaar pälvis 10-11 aastaste poiste seas 3 koha ning esindas Valgamaad ja Valga Põhikooli ka EMLS poiste solistide võistulaulmise Lõuna-Eesti voorus Viljandi Sakala Keskuses 14.märtsil 2015.a.
Valgamaa Poistelaulu konkursi žürii omistas Kristo Põldsasaar'ele "tubli trummari" eripreemia Dreambandi koosseisus.