Kiidame 2015/2016 arhiiv

Kool tunnustab 2015/2016

Valga Põhikool tunnustab Valgamaa linnakoolide algklasside rahvastepalli võistlustel osalenud õpilasi

15:12 08. aprill 2016

2. klassid

2.a ja 2.b klassi tüdrukute võistkond saavutas II koha. Võistkonda kuulusid:Lisell Hansson (2.a kl), Helena-Miia Härk (2.a kl), Annabel Kaas (2.a kl), Lisandra Porr(2.a kl), Sandra Jänes (2.b kl), Alice Rüütel (2.b kl), Ksenja Parmanenkova (2.b kl), Kristella Tiri (2.b kl)

Juhendajad  Reet Hallaste ja Terje Orula

2.a ja 2.b, 2.c klassi poiste võistkond saavutas II koha.  Võistkonda kuulusid: Mark Peterson (2.a kl), Aimar Veeroos (2.a kl), Tristen Koop (2.b kl), Brandon Lutsar (2.b kl), Reimo Säinas (2.b kl), David Bõstrov (2.b kl), Indrek Nõmm (2.c kl), Mattias Säre (2.c kl)

Juhendajad Reet Hallaste ja Terje Orula

3. klassid

3.a ja 3.b klassi tüdrukute võistkond saavutas I koha. Võistkonda kuulusid: Gerda Afanasjeva (3.a kl), Mirelle Lahesoo (3.b kl), Anni Lender (3.b kl), Liina-Mai Põldsepp (3.b kl), Alina Tamp (3.b kl), Elisabeth Uibo (3.b kl), Kristel Verte (3.b kl), Stiina Viher (3.b kl).

Juhendajad Merike Kuld, Reet Hallaste

3.b, 3.c, 3.d klassi poiste võistkond saavutas II koha
Võistkonda kuulusid: Sivert Raide (3.b kl), Alexander Reinhold (3.b kl), Roman Tanin (3.b kl), Robin Vares (3.b kl), Romet Nõgene (3.c kl), Karl-Gregor Pruuli (3.c kl), Ain-Alar Pundonen (3.c kl), Eimo Tambur(3.d kl).

Juhendajad: Reet Hallaste, Merle Uibo ja Urlika Koop

4. klassid

4.a ja 4.b, 4.c klassi tüdrukute võistkond saavutas II koha. Võistkonda kuulusid: Elis-Marie Eglit (4.c kl), Käroli Kõvask (4.a kl), Milena Larina (4.b kl), Emma Lepik (4.c kl), Annabel Rüütel (4.a kl), Sireli Sildnik (4.a kl), Eliina Tamm (4.b kl), Melani Taniel (4.a kl)

4.a ja 4.b, 4.c klassi poiste võistkond saavutas III koha. Võistkonda kuulusid: Andero Pihlak (4.c kl), Karl-Hendrik Pindma (4.c kl), Kristian Noorlind (4.c kl), Jan Romek Riit (4.c kl), Vladislav Štšerbinin (4.c kl), Kenert Kond (4.a kl), Markus Säinas (4.b kl), Maksim Ivanov (4.b kl)