Stuudium ja E-postkast

Spordivõistlused

Timesport-i virtuaalne terviseväljakutse

14:22 28. aprill 2021

22. märts-22. aprill sai osaleda Eestis virtuaalsel terviseväljakutsel. Osa võisid võtta kõik inimesed, kes soovisid edendada oma sportlikku liikumisaktiivsust.
Osaleda sai kolmel spordialal: jooks, jalgrattasõit ja kõnd. Igal spordialal tuli läbida 5 etappi. Võistlusest võtsid osa ka 2.c klassi õpilased Keidy Pindma, Hugo Lepik ja Jasmiin Rebane
2011 ja nooremad vanusegrupis (tüdrukud) saavutas jooksus II koha Keidy Pindma (läbitud distants 29,70 km).
2011 ja nooremad vanusegrupis (poisid) saavutas rattasõidus III koha (läbitud distants 98,26 km) ja jooksus IV koha (läbitud distants 26,55 km) Hugo Lepik.
Võitjaid premeeriti medali ja auhindadega. Palju õnne tublidele sportlastele!

õpetaja Tiina Lillemets

Valga-Valka XXIII rahvajooks

10:18 14. oktoober 2020

Valga-Valka XXIII rahvajooksu tulemused:

Engel Viilup  3.d    2.koht
õpetaja Kairi Voode (3.klasside jooks)

Keidy Pindma  2.c  4.koht
õpetaja Tiina Lillemets (2.klasside jooks)

Grete Järvelaht 4.b  3. koht

Anette Lee 4.b  4. koht

Mario Kutsar 4.b  6.koht

Mr. Pritt minikäsipallimängud

12:08 05. märts 2020

Valga Põhikool 2 võistkond võitis Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 Valgamaa etapi.

Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 viies etapp mängiti 4. märtsil 2020 Valgas, Valga Põhikooli spordisaalis. Võistlustel osalesid 1.-3. klasside õpilased Valga Põhikoolist.
Valga etapil osales kokku neli võistkonda, kes selgitasid omavahel Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis hooaja viienda etapi paremusjärjestuse.

I koht  Valga Põhikool 2
Egor Akulitš, Raven Ryan Arhipov, Greete Järvelaht, Markus Kroon, Keit Kruusamägi, Aaran Ovtšinnikov, Raimo Siimon, Lisette Volmer, õpetaja Reet Hallaste
II koht  Valga Põhikool 4
Kert Sinisalu, Kaarel Olesk, Artur, Rando Liiskmaa, Laura Sitik, Mirtel-Johanna Leinola, Roomet Siimann, Kerit Unt, õpetaja Urlika Koop
III koht  Valga Põhikool 1
Mihkel Lepik, Henry Abolin, Kristjan Suun, Siim Lahesoo, Christofer Mattias, Karl August Kits, Lysandra Pullerits, Irina, õpetaja Merike Kuld

Valgamaa koolinoorte meistrivõistluste tulemused

15:50 07. veebruar 2020

Valga Põhikooli II võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis 6.-9. klasside poiste arvestuses I koha ja Valga Põhikooli III võistkond II koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kuni 9. klasside poiste arvestuses III koha.

Meistrivõistlused saalijalgpallis

08:04 10. jaanuar 2020

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 6.-9. klasside poiste arvestuses II koha.

14.11.2019 11:02

Karikavõistlused