Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused 2022/2023

Taimetervise joonistuskonkursi võidutööd

08:25 18. aprill 2023

Maaeluministeerium korraldas märtsikuus kooliõpilastele taimetervise joonistuskonkursi „Taimetervise inspektori põnev töö“.  Konkursile saadeti kokku 292 joonistust 35 tava- ja huvikoolist üle Eesti.

Kahe, Valga Põhikooli õpilase tööd osutusid žürii poolt väljavalituks.

1.a klassi õpilane Selena Kikkas joonistas pildi „Taimetervise inspektor metsas“. Juhendaja: Kairi Voode
1.a klassi õpilase, Sten Mattias Burmagini, joonistus valiti kolme parima hulka 1.-3. kl arvestuses. Juhendaja: Kairi Voode

Selena ja Sten Mattiase joonistused avaldatakse 2023. a mais ilmuva taimetervise töövihiku illustratsioonina. Mõlemad õpilased on kutsutud 12.mail toimuvale taimetervise nädala avaüritusele Tartu Loodusmajja, kus esitletakse taimeterviseteemalist töövihikut ja autasustatakse joonistuskonkursi parimate tööde autoreid.

Link: https://www.agri.ee/taimeterviseteemalise-joonistuskonkursi-2023-parimad-tood

Palju õnne võitjatele!