Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused

KiVa helkurite konkurss 2020

14:52 15. detsember 2020

Sel sügisel viis Valga Põhikooli KiVa meeskond läbi esimese KiVa helkurite konkursi, kus said osaleda 1.-9. klasside õpilased individuaalselt või koos kaaslasega. Osalema olid oodatud ka lapsevanemad ja kooli töötajad. Konkursile laekus kokku 119 tööd 109 osalejalt. Töid sai imetleda novembris kooli I korruse näitusel ja valida välja oma lemmik. 10. detsembril kuulutati välja ja autasustati konkursi võitjad ning anti välja eripreemiaid.

I koht Anette Lee 4.b klass

II koht Anita Umanets 3.d klass

III koht Lisette Volmer 4.b klass

Rahva Lemmik Taaniel Tootmaa 4.a klass

Eripreemiad:

Kauni valmis helkuri eripreemia pälvisid Kai Heleen Kazalova 3.b  ja Polina Kritševski 3.d klassist.

Mitme helkuri idee eripreemia sai Martin Härma 2.a klassist.

Valga Põhikooli logoga helkuri eripreemia anti välja Fred Allikule 5.a klassist.

Kõige rohkem helkurite ideid esitanud klass oli 4.a koos juhendaja Merike Kullaga.

KiVa tiim tänab kõiki osalejaid ja soovib kõigile kaunist ja turvalist jõuluaega!

Kristi Lee

Valga Põhikooli KiVa koordinaator